תו פלטינה לחברת הגיחון

 

חברת הגיחון זכתה ב"תו הפלטינה" ממכון ההתקנים

 

בטקס רב-משתתפים שנערך היום במשרדי החברת הגיחון לרגל הענקת תו הפלטינה לחברה, ציין נציג מכון התקנים, מר אינג' כהן-כגן, כי יו"ר מכון התקנים, השר לשעבר רן כהן, רואה בחברת הגיחון חברה ציבורית שהינה המובילה והאיכותית ביותר בתחומה ושאיפתה למצוינות מורגשת בכל הפעילויות של החברה". נציג רשות המים מר חזי ביליק, ציין כי הרשות רואה בחברת הגיחון כחברה פורצת דרך המהווה מודל למצוינות בתחומי הליבה המקצועית והטכנולוגית של תאגיד מים וביוב בישראל ושישנה התעניינות רבה באופן ניהולה גם בעולם הרחב.
יו"ר החברה, מר אבי בלשניקוב, ציין בדבריו, כי מבין כל התפקידים שמילא בעבר וממלא כיום, הוא גאה במיוחד בחברת הגיחון, על היותה המובילה בסקטור הציבורי בתחומי השירות ועל יכולותיה המיוחדות באיתור והטמעת פתרונות וטכנולוגיות חדשניות.

מנכ"ל החברה מר זהר ינון, הודה לעובדי החברה ומנהליה על המסירות וההתמדה ובמהלך דבריו הסביר על חוק הכלים השלובים שבין דו"חות כספיים ותהליכי איכות, וציין כי "בעוד שהדו"חות הכספיים מאפשרים בחינה לאחור של התוצאות העסקיות מתודולוגיית האיכות מאפשרת מבט קדימה וארגז כלים ניהולי לצורך שיפור מתמיד המובילה למצוינות ארגונית ועסקית". עוד הודיע מר ינון, כי במסגרת חגיגות ה-20 להקמת החברה הוא צופה כי במהלך השנה הקרובה החברה תוסמך ל"תו היהלום" ובכך תצטרף למועדון האיכות היוקרתי ביותר במשק, והודה לראשי מכון התקנים על הליווי והתמיכה המהווים מאיץ וזרז לרבים מתהליכי השיפור בחברה.

 
חזרה